Arbitrum (ARB), Son 24 Saatte Yüzde 12 Düştü!

Kripto sektörüne bomba gibi giriş yapan Arbitrum’daki (ARB) fiyat düşüşü dikkatleri çekti, satış baskısı giderek artıyor.

Gerçekleştirdiği airdrop ile büyük bir kitle toplayan Arbitrum ekosisteminden çarpışı gelişmeler devam ediyor. Henüz grafiği net olarak oturmayan ARB‘de büyük fiyat hareketleri gözlemleniyor. Son 24 saat içersinde yüzde 12 düşüş yaşayan kriptonun yeni yıldızı, yatırımcılarını korkuya düşürdü. 1.44 dolar seviyelerinden, 1.27 dolar seviyelerine düşüş göstererek, bir günlük zaman diliminde sert bir fiyat hareketine imza attı. Güncel olarak destek seviyesinin altında fiyatlayan ARB’de, dalgalı fiyat hareketleri devam ediyor. Sosyal medyada da büyük bir kitleyen sahip olan ARB ekosistemi, yaşanan bu düşüş sonrasında aktifliklerini artırdı.

Arbitrum (ARB) Grafik Analizi

1.11 dolardan hacimli yükselişe geçen ARB, 1.41 dolar seviyelerine kadar ulaşmıştı. Piyasadaki Fud haberlerin de etkisiyle düşüş trendine geçen ARB, güncel durum itibariyle güçlü desteğini kırmış durumda. 1,31 dolar desteğinin kırılmasıyla birlikte hacimli satış baskısıyla karşılaşan ARB, 1.20 dolar seviyelerine doğru harekete geçmiş olabilir. ARB’nin tekrardan yükseliş yönlü ilerleyebilimesi için sırasıyla, 1,316 – 1,344 – 1,408 dirençlerini aşması takip edilebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir