DOGE Büyük Haberi Verdi: Analist Fırlama Bekliyor!

Dogecoin (DOGE) geliştiricisi Michi Lumin, QR kodları ve mesaj imzalama gibi bir dizi yeniliği içeren yeni bir güncellemenin ayrıntılarını paylaştı. DOGE ayrıca teknik açıdanda önemli bir kırılım eşiğinde

Dogecoin (DOGE) büyük bir güncelleme açıkladı

Lumin, Perşembe günü attığı bir tweet’te, Dogecoin’e projesine QR kodları, mesaj imzalama ve Windows sürümleri gibi birçok değişikliğin geleceğini belirtti. Geliştirici, güncellemenin geliştiriciler ve geliştiriciler olmayanlar için dil desteği de içereceğini de paylaştı.

Diğer güncellemeler arasında Libdogecoin’in Windows’ta Visual Studio’ya yüklendikten sonra “kodlamaya hazır” olma özelliği yer alıyor. Lumin’e göre, güncelleme, Dogecoin üzerinde yapılan işlemler sırasında karşılaşılan sorunları düzeltmeyi de içeriyor; örneğin bellek bütünlük kontrolleri, kesme düzeltmeleri ve kenar durumları için uzunluk kontrolleri gibi.

Dogecoin (DOGE) ağında milyarlarca doları tehlikeye atan güvenlik açığı

Bu aada, Dogecoin odaklı Twitter hesabı olan Mishaboar, son raporlarda Dogecoin ve diğer kripto para birimlerinde bir güvenlik açığı nedeniyle “milyarlarca doların tehlikede olduğu” fikrini destekleyen haberler olduğunu belirtti.

Mishaboar, bu açığın zaten mevcut Dogecoin Core sürümü 1.14.6’da çözüldüğünü ve Temmuz 2022’den beri kullanılabilir olduğunu ve ağın %50’sinden fazlası tarafından benimsendiğini belirtti. Mishaboar, topluluğun node operatörlerini ve ağı güvence altına almak için en son çekirdek sürümü 1.14.6’ya güncellemelerini önerdi.

13 Mart’ta, Halborn Security tarafından Dogecoin Core için bir güvenlik açığı açıklaması yapıldı. Güvenlik firması tarafından vurgulanan “Rab13s” dahil olmak üzere belirtilen zayıflıklar, geçen yıl sürüm 1.14.6’da çözülmüştü. Bu çözüm, Halborn mühendisleri tarafından da doğrulandı. Bildirildiği gibi, Libdogecoin sürümü 0.1.2 şu anda yayında. Kriptokoin.com olarak kısa süre önce duyurulan yeni araç setlerine bu yazıda yer verdik.

Uzmanlar hangi fiyat seviyelerini bekliyor?

Bu konuda, anonim trader Crypto Tony, DOGE’nin önemli bir yükseliş ivmesi kazandığını ve potansiyel bir dönüş için iyi konumlanmış göründüğünü söyledi. Kripto analisti, Dogecoin’in 0,080 dolardan çıktıktan sonra 0,089 dolara yükseleceğini tahmin ediyor.

Crypto Tony, “Boğalar bu seviyeyi geçmeyi başarırsa, o zaman bazı sağlam kazanımlarımız olacak ve muhtemelen başka bir sağlam kripto para kaçışımız olacak,” diye tweet attı. Bu esnada, DOGE fiyatı yatay hareket ederek 0.07475 dolar civarında işlem görüyor.

2021 boyunca, Elon Musk’ın Dogecoin hakkındaki tweet’leri yüksek dalgalanmalara neden oldu. Fakat, DOGE şu anda bu katalizörden yoksun. İyi haber, geçen yılın tüm yıkıcı koşullarına rağmen piyasa değerine göre ilk 10 arasında kalmayı başarması.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir