Milano pozlarıyla milyonlarca beğeni almıştı! İşte Hande Erçel’in tarzının bedeli

Meslektaşı Kerem Bürsin’den sessiz sedasız ayrılan Hande Erçel, bir süre sonra iş insanı Hakan Sabancı ile ilişkisi ilk duyulduğunda, “Her sabah başka bir haberle uyanıyorum, hayatımda kimse yok. Beni hayal dünyanızın içine çekmeyin” diyerek, hakkında çıkan haberlere tepki göstermişti.

Bu sözlerin üzerinden iki ay geçmeden Hande Erçel, Hakan Sabancı, bir mekanda yan yana hayranlarının objektiflerine yansımıştı. Bu kare aşkın kanıtı olmuştu.

PARİS’TE AŞK TATİLİ

Hande Erçel ve Hakan Sabancı, 6 Mart’ta Paris tatili dönüşünde İstanbul Havalimanı’nda ilk kez birlikte objektiflerin karşısına çıkmıştı. Dış hatlar kapısından çıkan aşıklar, kamera olmadığı düşüncesi ile yan yana yürüyünce görüntülenmekten kurtulamamıştı. Utangaç tavırlar sergileyen Hande Erçel ve Hakan Sabancı, “Her şey çok güzel gidiyor. Tatilden geldik. Çok teşekkür ederiz” açıklamasını yapmıştı.

EL ELE FOTOĞRAFLARI DA ORTAYA ÇIKTI

İstanbul Havalimanı’nda el ele tutuşmaktan kaçınan ikili, bir hafta sonra Disneyland Paris’te el ele çekilmiş fotoğraflarının ortaya çıkması ile magazin gündemine gelmişti.

MİLANO’DA POZ VERDİ

İş insanı Hakan Sabancı ile aşkı tam gaz devam eden Erçel, geçtiğimiz günlerde yurt dışında katıldığı bir davette boy gösterdi. İtalya’nın Milano şehrine giden Hande güzel oyuncu, gece için siyah dekolteli bir tulum giymeyi tercih etti.

Davette ve Milano sokaklarında objektif karşısında poz veren Hande Erçel, çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından yayınlamayı da ihmal etmedi.

ŞIKLIĞININ BEDELİ ORTAYA ÇIKTI

Yayınladığı karelerle 3 milyon 700 bin beğeni alan Erçel’in şıklığının bedeli de ortaya çıktı. ‘Fenomenler Ne Giymiş?’ adlı Instagram hesabının aktardığına göre; ünlü ismin göğüs ve sırt dekolteli tulumu 3 bin 250 TL değerinde.

Erçel’in çok beğenilen tarzına, hayranlarından da yorum gecikmedi. Ünlü isim için, “Bir içim su, mankenden güzel taşıyor her zaman…”, “İşte budur, tam anlamıyla mükemmel!” ve “Her pozu ayrı efsane” gibi mesajlar yazıldı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*