Balotelli’nin Eski Sevgilisi Ünlü Playboy modeli 38 yaşında öldü! Gerçek kimliği ve dini cenaze töreninde ortaya çıktı! İ

Ünlü İngiliz model Tabby Brown’ın henüz 38 yaşındayken kalp krizinden ölmesi moda ve sanat dünyasında şok etkisi yarattı. Müslüman olan geç modelin cenazesi İslami kurallara uygun olarak toprağa verildi.

The Bachelor dizisinde de rol alan ve futbolcular Mario Balotelli ile Raheem Sterling ile adı aşk dedikodularına karışan modelin bu hafta başında vefat ettiği belirtildi. Son birkaç yılını moda çekimleri için Los Angeles’ta geçiren Brown Londra’nın batısındaki Queensway bölgesinde yaşıyordu.

Menajeri Richard Pascoe’ya yakın bir kaynak şunları söyledi: ‘Çarşamba günü cenazesi vardı. Müslümandı, bu yüzden geleneklerine göre defin işlemi çok hızlı oldu. Şu an için tek bildiğimiz bu. Çok üzücü bir durum. Pek çok kişi tarafından sevilir ve beğenilirdi.

Dövme sanatçısı Daniel Artwin Casone da duygularını “O benim en yakın arkadaşlarımdan biriydi . Öldüğüne inanamıyorum. İçki, sigara ya da uyuşturucu kullanmazdı. Gerçekten formda ve sağlıklıydı“ sözleriyle dile getirdi.

Ünlü yetişkin dergisi Playboy için de çalışan ve Canon, Virgin Atlantic, AXE ve Lynx reklamlarının yanı sıra Channel 5’in reality TV programında da yer alan Tabby ayrıca Snoop Dogg, Dizzee Rascal ve B.O.B.’un müzik videolarında da roller üstlenmişti.

Yıkılan arkadaşları ve şok geçiren hayranları sosyal medyada yıldızı saygıyla anarken müzisyen NayNay “Ne kadar güzel bir ışıktın, dış görünüşün içindekiyle uyumluydu, çok güzeldin. Gittiğin için gerçekten şok oldum ve üzüldüm. Sonsuz huzur içinde yat Tabby“ ifadelerini kullandı. Influencer ve The Only Way is Essex dizisinin ünlü yıldızı Vas J Morgan da “Kalbim kırık” diyerek duygularını ifade etti.

Sadece altı hafta önce güzel model, bir saunada mutlu bir şekilde poz verdiği bir Instagram videosunda görülmüştü. Yaslı arkadaşları ve ailesi şimdi Şubat 2022’de yayınlanan son Instagram fotoğrafının altında yıldıza saygılarını sunuyorlar. Bunlardan birinde “Gerçek bir melektin. Seni seviyorum, sana sevgi ve ışık gönderiyorum“ denildi.

Bir başka mesajda “huzur içinde yat güzelim, bu kesinlikle bir şok oldu. Ailene ve arkadaşlarına en içten başsağlığı dileklerimi iletiyorum” denirilrken bir başkası da “huzuru içinde uyu Tabby, seni gerçekten özleyeceğiz. Sen türünün tek örneğiydin” diye yazdı.

İşletme müdürlüğünden modelliğe

Tabby, Virgin Atlantic reklamı için işe alınıp modellikte büyük bir çıkış yakaladığında bir işletme müdürü olarak çalışıyordu. Kısa sürede iş dünyasına sırtını dönerek bunun yerine bir dizi kazançlı reklam anlaşması yapmaya karar vermişti. Kısa sürede şöhreti yakalayan ve birçok derginin kapağında yer alan Tabby, Uluslararası Futbol Ödülleri, Music Download Ödülleri ve Urban Müzik Ödülleri’nde sunuculuk yapmıştı. Gelecek vaat eden model Walkers cipsleri, Sleek Hair, Legs Avenue ve Littlewoods gibi reklam şirketlerinde de çalışmış, Tayvan’da 2009 yılında düzenlenen Dünya Süper Modeli’nde İngiltere’yi temsil etmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x