Mahallenin Sapık Sucusu İle İlgili Dehşet Büyüyor! Başka Çocukları da İstismar Edip Kayda Almış!

İstanbul Bağcılar’da su satıcısı Metin Şenay, 12 yaşındaki M.Y.’yi Mayıs ayında kaçırmıştı. İş yerine ses yalıtımlı gizli bölme kuran Şenay, burada M.Y.’yi defalarca istismar etmişti.

Dehşetin boyutu ise polis baskınıyla ortaya çıkmıştı. İstismarın yaşandığı yerde el yazısıyla yazılı notlar bulunmuş, notlarda küçük çocuğun ses çıkarmaması için, “Dükkana biri gelirse kesinlikle konuşma”, “Ayrıca ben ne dersem yap” şeklinde talimatların yazılı olduğu görülmüştü. Dahası bu kişinin daha öncede istismar suçundan yargılandığı ortaya çıkmıştı.

İSTİSMARI KAYIT ALTINA ALMIŞ

Yaşanan olayın ardından tutuklanan Metin Şenay hakkındaki soruşturma Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı’nca devam ediyor. Savcılık soruşturma çerçevesinde önemli bir delile ulaştı. Şenay’a ait flash diskte yaşları küçük başka çocukları da istismar ettiğine dair görüntüler bulundu.

SAVCILIK MAĞDUR ÇOCUKLARI BULMAYA ÇALIŞIYOR

Savcılık şimdi bu çocukların kim olduğunu bulmaya çalışıyor. Konuştuğumuz Savcılık kaynakları görüntülerin pornografik olması nedeniyle birilerine göstererek çocukların tespit edilmesinin oldukça zor olduğunu belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x